Sam o sobie
A A A
 

 

Zawodowo, fotografia ślubna w moim wykonaniu...

Przede wszsytkim robić to co się naprawdę lubi. Swoją pasję odnalazłem w fotografii, z czasam ta pasja przerodziła w sposób na życie. Mam dwadzieścia kilka lat i świeże podejście do fotografii ślubnej, zarówno pod względem reportażu z dniu wesela jak i zdjęć plenerowych.

Pochodzę z Rytra, małej miejscowości znajdującej się obok Nowego Sącza. Fotografuję głównie na terenie województwa małopolskiego, ale rzecz jasna jestem otwarty na wszelkie propozycję :)

Coś więcej...

Staram się dokumentować wszystkie najważniejsze chwile którym towarzyszą emocje, łzy, radość, ale równocześnie staram się być w tym dniu jak najmniej widoczny, abyście mogli skupić się na tym co najważniejsze.

Sprzęt...

Ma on ogrmne znaczenie, szczególnie w trudnych warunkach oświetleniowych jakie spotykam w trakcie reportażu (ciemne kościoły, sale weselne, salony urody). Dlatego zdecydowałem się fotografować pełnoklatkowymi aparatami Canon, oraz jasnymi obiektywami Sigmy.

Plenery...

Wiem jak ważne są dla Was zdjęcia plenerowe, dlatego wspólnie wybieramy miejsca dla Was szczególne i piękne. Lubicie plener w górach? Nie ma problemu, jedziemy w Tatry. Podoba Wam się fotografia miejska? Kraków, a może Praga? 

Zdecydowani? :)

Jeśli podobają się Wam moje zdjęcia, lub macie pytania zapraszam do formularze kontaktowego znajdujęcego się w zakładce „kontakt” lub piszcie bezpośrednio na adres: przemek.cieciwa@gmail.com

kontakt telefoniczny: 733-745-278


 
 
FOTO-ON - fotograf ślubny Nowy Sącz, fotograf Nowy Sącz, fotograf ślubny Limanowa, fotograf ślubny Nowy Targ
Strona Główna O sobie Oferta Kontakt Polecamy
Copyright 2014 www.foto-on.pl . All Rights Reserved